Fc Baltai

Naujienos

2017-08-22

YPATINGAS RUNGTYNES LAIMĖJO "KAIŠIADORYS-BALTAI"

Kaišiadorių miesto centriniame (KKSC) stadione buvo žaidžiamos neeilinės rungtynės. Susitikimo svarbą pabrėžė trys priežastys. Pirmoji - jomis kaišiadoriečiai pradėjo SFL Ergo A diviziono II ratą. Antroji - reprezentacinė Kaišiadorių rajono vyrų futbolo komanda pirmą kartą rungtyniavo "Kaišiadorys-Baltai" pavadinimu. Na, ir trečioji - jei nenutiks kažkas nenumatyto, tai buvo paskutinės futbolo rungtynės prieš pradedant Kaišiadorių miesto pagrindinio stadiono rekonstrukciją.
Neeilinį susitikimą kaišiadoriškiai pradėjo neįprastos sudėties. Keli žaidėjai dėl svarbių priežasčių šiek tiek vėlavo. Tačiau ekipą prieš antrąjį pirmenybių ratą papildę futbolininkai sėkmingai įsiliejo į žaidimą. Kombinacinį futbolą tiek "Kaišiadorims-Baltams", tiek "Salininkams" žaisti buvo sudėtinga - aikštėje po stipraus lietaus tebetelkšojo balos. Tačiau ir sudėtingomis sąlygomis futbolininkai sugebėjo surengti keletą puikių atakų su greitais ir tiksliais perdavimais. 14 minutę "Kaišiadorys-Baltai" išsiveržė į priekį - Aivaras Klinkevičius išnaudojo puikias greičio, vikrumo, "landumo" savybes - 1:0. 37 minutę nuostabiu tolimu smūgiu į vartų "devyniukę" rezultatą padvigubino Gvidas Juška - 2:0. Po keturių minučių raudonai balti triumfavo dar kartą - Aivaras Klinkevičius ir vėl pabėgo nuo gynėjų - 3:0!
Po pertraukos ilgą laiką vyravo lygus žaidimas. Tačiau geresnių progų įmušti įvartį turėjo kaišiadoriškiai. Vis dėlto iššvaisčius savas galimybes netrukus sukruto varžovai. 73 min. ir 81 min. "Salininkai" pelnė du įvarčius ir skirtumas iš didžiulo tapo tik minimalus - 3:2...
Vis dėlto atakuojant "Kaišiadorys-Baltai" buvo sunkiai sustabdomi ir 89 min. A.Klinkevičius pelnė "hetriką" - 4:2.
"Kaišiadorys-Baltai" sudėtis: Egidijus Žagaras, Saulius Jankauskas, Aurimas Pukevičius, Tautvydas Valkavičius, Ignas Špakauskas, Edgaras Makarevičius, Eligijus Lipskis, Lukas Tatarūnas, Saulius Venskus, Gvidas Juška, Aivaras Klinkevičius, Jonas Laurinavičius, Marijus Pukevičius, Tautvidas Keturka, Ernestas Jusevičius, Andrius Jankauskas. Vyr. treneris - Romas Jankauskas.