Fc Baltai

Naujienos

2017-02-14

DĖL PIRMOSIOS VIETOS - DRAMATIŠKOS RUNGTYNĖS

2004 m.g. berniukų komanda viešėjo Kybartuose. Lietuvos pasienio regione, šimtmečio senumo futbolo tradicijas turinčiame miestelyje, mūsiškių laukė ne šiaip rungtynės. Nuo jų baigties priklausė ar "KKSC-Baltai" ekipa užims Lietuvos mažojo futbolo 5x5 čempionato savajame pogrupyje pirmąją vietą, ar ne.
Po tolimos kelionės Kaišiadorių žaidėjai susitikimą pradėjo vangiai. Netrukus atsilikimas nuo varžovų siekė du įvarčius. Deja, pirmąjį kėlinį rasti įprasto žaidimo nepavyko...
Įpusėjus antrajam kėliniui, kaišiadoriškiai vis dar atsiliko - 4:6. Tačiau paskutines 10-15 minučių pavyko mobilizuotis. Mūsiškiai sugebėjo susiimti, paspaudė aikštės šeimininkus. Mažai klysdami tiek gynyboje, tiek ir atakuojant, "KKSC-Baltai" įmušė keturis įvarčius be atsako ir šventė svarbią pergalę - 8:6!
Laimėtos dramatiškos rungtynės leido pogrupyje užimti pirmąją vietą ir patekti į atkrintamąsias Lietuvos čempionato varžybas.