Fc Baltai

Naujienos

2017-02-13

ELEKTRĖNUOSE 2007 M.G. BERNIUKAI LAIMĖJO, 2009 M.G. SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

Vasario 13-ąją Kaišiadorių "KKSC-Baltai" viešėjo Elektrėnuose. Su kaimynais kaišiadoriškiai susitiko dvejose rungtynėse. Iš pradžių 2007 m.g. berniukai sužaidė Lietuvos mažojo futbolo 5x5 čempionato varžybose.
Pirmąjį kėlinį vyko atkakli, įnirtinga kova. Abi komandos turėjo galimybių pelnyti įvarčius, tačiau vartininkai ir gynėjai žaidė pranašiau nei puolėjai. Tarp mūsiškių itin atidūs ir tikslūs buvo vartininkas Aringas Račkus ir gynėjai Liutauras Žičius bei Matas Treidaras. Įvarčių pelnyta nebuvo.
Antrajame kėlinyje kur kas veržliau žaidė ir kaišiadoriškių puolėjai. Progas sau ir kitiems kūrė Gustas Grigorjevas. Raudonai balti įmušė keturis įvarčius be atsako ir iškovojo pelnytą pergalę - 4:0.
Po to draugiškas rungtynes sužaidė 2009-2010 m.g. berniukų komandos. Iniciatyva jose priklausė tai vieniems, tai kitiems. "KKSC-Baltai" ekipoje užtikrintai sužaidė Matas Venskus ir Erikas Maleckas. Susitikimas pasibaigė taikiai - 3:3.