Fc Baltai

Naujienos

2017-02-09

PERGALĖ ATVĖRĖ GALIMYBES ŽENGTI TOLIAU

Svarbias rungtynes Lietuvos berniukų mažojo futbolo 5x5 čempionate sužaidė 2004 m.g. "KKSC-Baltai" komanda. Į Kaišiadoris atvyko jonaviškiai. Revanšas prieš juos mūsiškiams atveria geras galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas...
Deja, ir šį kartą nebuvo išvengta sudėties "nukraujavimų". Susirgo ar dėl kitų priežasčių negalėjo rungtyniauti keli svarbūs žaidėjai. Žiemos metu dažnai susirgimų neišvengia ir varžovai. Na, o tarp žaidusiųjų įsiminė patikimas, naudingas gynėjų pasirodymas. Užtrikrintais veiksmais išsiskyrė Osvaldas Kupčiūnas ir Rokas Zagurskas.
Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Abi komandos vengė rizikuoti, nes klaidos greit virsdavo pavojingais momentais prie savų vartų. Tokios "žvalgytuvės" baigėsi taikiai - 2:2.
Antrajame kėlinyje kaišiadoriškiai ėmė rungtyniauti aktyviau. Laimei, tokia taktika pasiteisino. Raudonai balti savus vartus antroje rungtynių pusėje išsaugojo "sausus", o patys sugebėjo pelnyti du įvarčius. Todėl iškovota daug džiaugsmo atnešusi pergalė - 4:2. "KKSC-Baltai" 2004 m.g. ekipai pogrupio varžybose lieka paskutinis susitikimas. Pergalė prieš Vilkaviškio ekipą leistų patekti į kitą Lietuvos čempionato etapą. Taigi, viskas mūsiškių rankose...