Fc Baltai

Naujienos

2017-01-11

ĮSPŪDINGOS LIETUVOS ČEMPIONATO KOVOS KAIŠIADORYSE

Sausio 10 dieną Kaišiadoryse įvyko net keturios Lietuvos vaikų mažojo futbolo 5x5 čempionato rungtynės. Iš pradžių 2007 m.g. amžiaus grupėje susitiko Kaišiadorių "KKSC-Baltai" ir Ukmergės SC. Nuo pirmos iki paskutinės minutės virė atkakli kova. Svečiai pirmavo, bet aikštės šeimininkai pademonstravo charakterio tvirtybę, atkaklumą ir susitikimas pasibaigė lygiosiomis - 2:2. Po pertraukėlės ukmergiškiai varžėsi su Elektrėnų futbolininkais ir itin permainingose rungtynėse laimėjo 7:6. Tuomet aikštelėje susitiko Kaišiadorių ir Elektrėnų ekipos. Mūsiškiai žaidė atidžiai, drausmingai, puikiai vykdė trenerio nurodymus. Tad pergalė rezultatu 4:0 iškovota pelnytai.
Futbolo dieną vainikavo dar vienas įtemptas susitikimas. Žaidė Kaišiadorių "KKSC-Baltai" ir Ukmergės SC 2004 m.g. berniukai. Daug progų įvarčiams pelnyti sukūrė abi komandos. Tačiau geresne realizacija pasižymėjo kaišiadoriškiai, kurie pirmavo 5:2. Apmaudu, kad sportinė sėkmė paskutinėmis minutėmis nuo aikštės šeimininkų nusisuko ir pergalė išslydo iš rankų - lygiosios 5:5.