Fc Baltai

Naujienos

2016-10-12

KAIŠIADORIEČIAI "PARODĖ JĖGĄ"

Spalio 12-ąją 2006 m.g. vaikų futbolo komandos laukė sudėtinga išvyka į Kauną. Laikinojoje sostinėje Kaišiadorių KKSC susitiko su stipriais varžovais.
Pirmosiose rungtynėse raudonai baltus egzaminavo Pietų zonos lyderiai Marijampolės FC ekipa. Sūduviai ilgiau kontroliavo kamuolį. Tačiau kaišiadoriškiai drausmingai gynėsi. Vartininkas Joris Baguckas ir gynėjai Danielius Sapitavičius bei Liutauras Žičius demonstravo geriausias savo savybes. Apsigynę, raudonai balti akimirksniu suskubdavo atakuoti. Puolimo smaigalyje tiesiog nesustabdomas buvo Lukas Jonaitis. Pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo rezultatu 2:0. Antrojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai pamėgino žaisti dar aktyviau. Vis dėlto kaišiadoriečiai neišsuko iš pergalingo kelio - puikiai pildė visus trenerio nurodymus. Galiausiai prieš galingą Marijampolės komandą pagaliau buvo iškovota saldi pergalė. Kaišiadorių KKSC laimėjo rezultatu 4:1.
Po teigiamų emocijų pliūpsnio nebuvo lengva kovingai nusiteikti antrosioms dienos rungtynėms. Juolab, kad Kauno FM "Tauras" brandžiai žaidė didžiąją pirmo kėlinio dalį. Tačiau Kaišiadorių futbolininkai rungtyniavo drausmingiau, tiksliau, energingiau... Ir, kaip akivaizdžiausiai parodė kapitono Armino Šumskio puikūs epizodai valdant kamuolį, tiesiog kūrybingiau. Raudonai balti iškovojo užtikrintą pergalę - 6:1.
Šias dvi rungtynes mūsų jaunieji futbolininkai sužaidė nuostabiai. Jos parodė, kad perspektyvi Kaišiadorių komanda gali pasiekti įspūdingų laimėjimų.