Fc Baltai

Naujienos

2016-09-28

IŠ JONAVOS - SU 4 TAŠKAIS

Iki ketvirtojo turo Kaišiadorių KKSC berniukų futbolo komandą lydėjo keistas sutapimas. Trijuose turuose iš eilės mūsiškiai iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną pralaimėjimą. Taigi, kaskart parsiveždavo tris taškus... Šįkart iš išvykos į gerai pažįstamą Jonavą norėjosi kažko daugiau. Savo rimtus ketinimus raudonai balti pademonstravo jau pirmąją rungtynių minutę, kai įmušė įvartį į Jonavos KKSC ekipos vartus. Visą pirmą kėlinį kaišiadoriškiai akivaizdžiai dominavo aikštėje ir pelnytai nugalėjo rezultatu 4:0. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai rungtyniavo brandžiau, tačiau Kaišiadorių KKSC pergalės iš rankų nebeišleido - 5:2.
Antrosiose dienos rungtynėse raudonai balti kovėsi su Kauno FM "Tauras" ekipa. Kauniškiai galingai pradėjo susitikimą. Mūsiškiai atsiliko 0:2, o pirmąjį kėlinį nusileido 2:4. Visgi po pertraukos, net ir merkiant žvarbiam lietui, Kaišiadorių futbolininkai ėmėsi taisyti padėtį iš peties. Iškovotas taškas sunkiose, permainingose ir puikiai charakterį ugdančiose rungtynėse - 4:4.
Šį kartą verta paminėti užtikrintą vartininko Jorio Bagucko žaidimą, kuris susidorojo su įvairiapusiškomis žaidybinėmis situacijomis ir išvengė klaidų sudėtingomis oro sąlygomis.