Fc Baltai

Naujienos

2016-05-26

PUIKUS PIRMENYBIŲ FINIŠAS KĖDAINIUOSE

Kėdainiuose kaišiadoriškių laukė sunkios ir svarbios kovos dėl taškų. Prieš antroje pirmenybių vietoje esančius aikštelės šeimininkus kėdainiškius mūsiškiai pavyzdingai žaidė nuo pirmųjų minučių. Gynyboje Kaišiadorių futbolininkai buvo atidūs ir kibūs. Atakuojant daugiausiai naudos teikė aštrūs, staigūs prasiveržimai. Pirmajame kėlinyje kėdainiškių laukė šaltas dušas - raudonai balti pelnė tris įvarčius be atsako. Po pertraukos varžovai sukruto, bet mūsiškiai nebeišleido pergalės iš rankų ir vienus iš lyderių parklupdė jų pačių aikštėje - pergalė iškovota rezultatu 4:3. Tris įvarčius pelnė Lukas Jonaitis, vieną - Arminas Šumskis.
Antrosiose rungtynėse Kaišiadorių ekipa susigrūmė su kūrybinga, puikiai atakuojančia Ukmergės komanda... Tačiau kaišiadoriškiai šiandien pajuto jėgų ir pasitikėjimo savimi antplūdį. Permainingame, emocingame susitikime mūsiškiai įveikė ir varžovus iš Ukmergės - 3:2. Dukart pasižymėjo Lukas Jonaitis, sykį - Arminas Šumskis.
Į šio turo varžybas neatvykus Anykščių ekipai, kaišiadoriškiai į turnyrinę lentelę įsirašė dar tris taškus. Tad iš Kėdainių namo grįžo su maksimaliu, 9 taškų kraičiu!
Be jau minėtų puolimo lyderių Luko ir Armino, puikiai žaidė ir kiti komandos nariai. Kad sunkus darbas treniruotėse nenueina veltui, įrodė šauniai rungtyniavę Joris Paplauskas, Kristupas Džekčioras, Danielius Sapitavičius, Pijus Roslekas, Matas Česonis.