Fc Baltai

Naujienos

2020-10-05

MŪŠIS LAIMĖTAS, BET KARAS - DAR NE

SFL A diviziono pirmenybės artėja prie pabaigos. Tačiau panašus komandų pajėgumas ir įnirtinga kova dėl prizinių vietų iki paskutiniųjų turų išlaiko didžiulę intrigą.
Likus žaisti trejas rungtynes, "Kaišiadorys-Baltai" namuose susitiko su Vilniaus TEC ekipa. Abi komandos ir Vilniaus "Salininkai" turėjo surinkę po 23 taškus ir "draugiškai" užėmė nuo 3 iki 5 vietos.
Savaime suprantama, kad susitikimas tokiomis aplinkybėmis buvo itin svarbus. Sausas ir šiltas oras vis dar leido žaisti vasarai, o ne rudeniui būdingą futbolą. Apie balas ir purvyną natūralioje Žiežmarių futbolo aikštėje nebuvo nė kalbos. Ir tik išties stiprus šoninis vėjas įnešė nemažai korekcijų bandant žaisti tikslų futbolą. Gal tai, o gal ir pati rungtynių svarba, turėjo įtakos futbolininkų veiksmams. Ilgo kombinacinio futbolo nežaidė nei vieni, nei kiti. Labiau dominavo atkakli kova ir greiti, nestandartiniai žaidėjų sprendimai.
Geriau tokį futbolą žaisti sekėsi kaišiadoriškiams. Mūsiškiai dažniau lankėsi varžovų baudos aikštelėje ir atliko nemažai pavojingų smūgių jos ribose. Tuo tarpu vilniečiai labiau rėmėsi perdavimais iš aikštės kraštų arba tolimais smūgiais.
Įdomu ir tai, kad "Kaišiadorys-Baltai" abu įvarčius pelnė žaidėjams smūgiuojant kaire koja. Nors ir Lukas Tatarūnas, ir Ignas Špakauskas yra dešiniakojai.
Kaišiadorių komanda laimėjo rezultatu 2:0 ir, likus iki pirmenybių pabaigos dviem turams, užima trečiąją vietą su 26 taškais. Laukia ne mažiau svarbūs susitikimai...