Fc Baltai

Naujienos

2020-10-01

LIETUVOS RINKTINĖS STOVYKLOJE DALYVAVO TRYS KAIŠIADORIEČIAI

Rugsėjo 24 - 28 dienomis vyko Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinės stovykla. Joje dalyvavo ir trys kaišiadoriečiai. Tai - vartininkas Egidijus Žagaras ir aikštės žaidėjai Aurimas Pukevičius bei Lukas Tatarūnas.
Mūsiškiai jau ne vienerius metus yra gerai žinomi salės futbole, geru žaidimu užsitarnavę varžovų ir specialistų pagarbą. Todėl pasirodymą rinktinės sudėtyje galima vertinti kaip garbingą, bet iš esmės dėsningą rezultatą.
Stovyklos metu vyko intensyvus darbas, pasiruošimas įvairiais aspektais. Treniruotės buvo sunkios ir fizine prasme. Tikime, kad visi trys kaišiadoriškiai ir toliau kryptingai, stropiai darbuosis futbolo aikštelėse ir įsitvirtins Lietuvos futsal rinktinės sudėtyje.
Svarbiausias tikslas - dalyvavimas Pasaulio futsal čempionate. Jis turėjo įvykti jau šiais metais, bet dėl Korona viruso plitimo ir grėsmių buvo nukeltas į 2021 metus. Pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis tokio lygio futbolo čempionatas Kaišiadorių rajono sporto bendruomenei taptų nepamatuojamai įdomesniu, jei jame žaistų ir kaišiadoriečiai futbolininkai!