Fc Baltai

Naujienos

2020-09-10

PIETŲ LIETUVOS U-13 PIRMENYBIŲ TURAS KAIŠIADORYSE

Kaišiadoryse vyko Pietų Lietuvos U-13 pirmenybių antrojo turo varžybos. Jame susitiko ir tarpusavyje rungtynes sužaidė Kaišiadorių ŠSPC-"Baltai", Kybartų FK "Sveikata" ir Birštono SC komandos.
Pirmieji į aikštę žengė Kaišiadorių ir Kybartų jaunieji futbolininkai. Pirmas kėlinys pasižymėjo aktyviu futbolu aikštės viduryje. Progas kurti ir ypač jas realizuoti vaikams sekėsi sunkokai. Šeimininkai pirmavo 1:0. Antrasis kėlinys padovanojo kur kas atviresnį ir susirinkusiems žiūrovams įdomesnį futbolą. Galiausiai pelnytą pergalę iškovojo ŠSPC-"Baltai" futbolininkai, kurie surengė daugiau grėsmingų atakų - 4:2.
Antroje dvikovoje po atkaklaus žaidimo FK "Sveikata" 2:0 įveikė Birštono SC futbolininkus.
Vakarui įsibėgėjus, susitiko Kaišiadorių ir Birštono ekipos. ŠSPC-"Baltai" gan užtikrintai dominavo aikštėje. Ilgiau kontroliavo kamuolį, dažniau smūgiavo į vartus. Tačiau birštoniškių gynybą įveikti nebuvo paprasta. Vis dėlto šeimininkams pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2:0.
Rezultatyviai sužaidė Gustas Grigorjevas. Ginantis patikimi buvo Liutauras Žičius, Dovydas Šadurskas, Erikas Maleckas. Greitas atakas efektyviai rengė Simas Driaučiūnas ir Jokūbas Žigutis. Visi vaikai verti pagyrimų už drausmingą ir pergalingą žaidimą.