Fc Baltai

Naujienos

2019-08-30

VASAROS PABAIGOJE VĖL SUKVIETĖ "ROJA"!

Futbolo Centras "Baltai" vasarą jau tradiciškai palydi pėsčiųjų žygiu. Trys dešimtys jaunųjų Kaišiadorių rajono futbolininkų suvaikščiojo kelis kilometrus. Eidami pamiške, stovyklautojai visų pirma aplankė rekonstruojamą Kaišiadorių miesto stadioną. Vaikai su nekantrumu laukia kito rudens. Visi tikimės ir laukiame, kad tuomet jau bus galima sportuoti naujame stadione.
Aplankę pirmąjį Girelės tvenkinį, "Rojos" žygio dalyviai ilgesniam laikui apsistojo prie antrojo. Džiugu, kad šiais metais pastarojo aplinka taip smarkiai pasikeitė į gerąją pusę. Žygeiviai jėgas išmėgino žaisdami naujose lauko teniso, krepšinio, paplūdimio tinklinio aikštelėse. Gaila tik, kad nėra paplūdimio futbolo, nes norinčiųjų žaisti tikrai yra...
Išmėginę lauko treniruoklius bei supynes, jaunieji futbolininkai dar spėjo pasidžiaugti maudynėmis praplatintame, erdviame paplūdimyje. Aktyviai ir turiningai praleidę pirmąją dienos pusę, "Rojos" dalyviai sugrįžo į namus pasisėmę gerų emocijų bei įspūdžių. "Rojos" projektą finansavo Kaišiadorių rajono savivaldybės Jaunimo organizacijų projektų programa.