Fc Baltai

Naujienos

2019-07-16

APIE PIRMENYBIŲ PIRMĄJĮ RATĄ...

„Kaišiadorys-Baltai“ 2019-ųjų metų Lietuvos futbolo III lygos pirmenybes pradėjo pakilia nuotaika. Mūsiškiams ir vėl  pavyko tapti Futsal I lygos čempionais. Tiesa, dėl užsitęsusių svarbių kovų salės futbole, į stadionus teko žengti praktiškai be pasiruošimo. Todėl „įsivažiuoti“ į lauko futbolą žaidžiant 11 prieš 11 prireikė laiko ir pastangų.
Pirmosiose rungtynėse Vilniuje kaišiadoriškiai žaidė rezultatyviai, bet „Medžių“ ekipai nusileido rezultatu 2:3. Tokios pat įdomios bei permainingos buvo ir rungtynės Žiežmariuose su Ukmergės „Spartaku“. Šįkart 3:2 laimėjo Kaišiadorių ekipa.
Tuomet laukė dvi sudėtingos išvykos. Naujosios Vilnios „Granitui“ ir „Trakams“ mūsiškiai pralaimėjo vienodais rezultatais – 1:2. Vilniuje su „Ozu“ sužaista lygiosiomis – 1:1.
„Kaišiadorys-Baltai“ kiekvienose rungtynėse turėjo ieškoti vis naujų sprendimų – dėl traumų, darbo užimtumo ir kitų priežasčių vis negalėjo žaisti dalis žaidėjų. Laimei, juos pakeisdavo kiti. Mažiau patyrę futbolo aikštėse jaunuoliai arba vyresnio amžiaus žaidėjai. Tačiau Kaišiadorių futbolininkai visuomet surinkdavo pilną sudėtį ir turėdavo bent tris keitimus. O tai mūsų rajono reprezentacinei komandai, besiremiančiai vien tik vietiniais futbolininkais, yra svarbus pasiekimas.
Itin prastai susiklostė rungtynės namų aikštėje su „Nemenčine-Hegvita“. Turnyrinės lentelės dugne esančiai komandai pralaimėta 1:3. Vis dėlto jau kitame susitikime Vilniuje su gerus rezultatus demonstravusia „A komanda“ kaišiadoriškiai pademonstravo solidžią gynybą, vienintelį įvartį praleisdami tik paskutinėmis minutėmis bei švęsdami svarbią pergalę – 2:1
Po to buvo patirtas skaudus pralaimėjimas AFK ekipai – 1:4. Tačiau rezultatas neatspindi žaidimo, kuris tądien tikrai buvo neprastas. Deja, svečiai daug geriau realizavo progas.
Rungtynėse su užtikrintai praėjusiame sezone čempionais tapusiais Vilniaus „Navigatoriais“ kaišiadoriečių sėkmės mažai kas tikėjosi... Tačiau „Kaišiadorys-Baltai“ ne tik užtikrintai gynėsi, bet ir aštriai atakavo. Eligijaus Lipskio ir Luko Tatarūno įvarčiai lėmė įsimintiną pergalę – 2:0.
Greitos atakos netrukus atnešė dar vieną pergalę – Vilniuje rezultatu 2:1 nugalėti „Akto“ futbolininkai. Na, o pirmojo rato kovas Kaišiadorių komanda baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 su Elektrėnų „Versme“.
Įpusėjus 2019 metų III lygos pirmenybėms, sužaidus 11 rungtynių, „Kaišiadorys-Baltai“ surinko 14 taškų ir 12 komandų turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą. Rugpjūčio pabaigoje prasidės antrojo rato varžybos.