Fc Baltai

Naujienos

2019-06-04

"ŽIOGAS" - ĮSIMINTINOS AKIMIRKOS

2019 metų futbolo turnyre "Žiogas" dalyvavo dvylika 3-4 klasių mokinių komandų. A.Brazausko gimnazijos aikštyne jos varžėsi trijose aikštelėse, paskirstytos į tris grupes.
3
Po varžybų grupėse komandos žaidė dar po dvejas rungtynes dėl konkrečių vietų turnyre. Pirmosios grupių ekipos rungtyniavo finaliniame trejete, antrosios - dėl 4-6 vietų ir t.t.
Galutinė rikiuotė: 12 vieta - Rumšiškės, 11 - 4 D klasė, 10 - Žiežmariai, 9 - 3 E, 8 - 3 F, 7 - 3 B, 6 - 3 C, 4-5 vietas pasidalino 3 A ir 4 C klasės. Labai didelių intrigų finaliniame trejete šįsyk nekilo. 3 D klasė užėmė neprognozuotai aukštą vietą ir pasidabino bronzos medaliais. 4 E klasė pasirodė išties puikiai ir iškovojo antrąją vietą. "Žiogo" čempionais tapo vien pergales iškovojusi 4 A klasės komanda su rezultatyviai žaidusiu Roku Ščerbavičiumi priešakyje.
Turnyrą organizavo Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centras, Futbolo Centras "Baltai" ir V.Giržado progimnazija. Džiaugiamės, kad daugybė vaikų žaidė futbolą, išmėgino save kitose sporto rungtyse bei spalvingai ir ugningai palaikė savo klasių futbolo komandas.