Fc Baltai

Naujienos

2019-05-01

AKTYVUS SEZONO STARTAS - TREJOS RUNGTYNĖS PER ŠEŠIAS DIENAS

Po ilgo ir puikaus Futsal sezono, "Kaišiadorys-Baltai" futbolo komanda strimgalviais nėrė į lauko futbolo sezoną. Laiko pasiruošimui paprasčiausiai nebuvo. Nepilnos dvi savaitės kiek pailsėti ir šiek tiek pasitreniruoti stadione.
Pirmąsias didžiojo futbolo 11x11 rungtynes 2019 metais kaišiadoriškiai žaidė balandžio 25 dieną Kuršėnuose su vietos "Venta". Tai buvo LFF Sharp taurės 1/64 finalo. Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos. Tačiau "Kaišiadorys-Baltai" lemiamuose momentuose žaidė apdairiau, tiksliau ir šventė pergalę rezultatu 3:1.
Balandžio 28-ąją kaišiadoriškiai viešėjo Vilniuje. III lygos pirmenybių starte raudonai balti susitiko su "Medžių" ekipa. Rungtynės turėjo patikti žiūrovams - jose nestigo įvarčių ir įdomių momentų. Vilniečiai laimėjo rezultatu 3:2.
Balandžio 30 dieną "Kaišiadorys-Baltai" pirmąsyk šiais metais žengė ant savo aikštės - Žiežmarių stadione komanda žaidė LFF Sharp taurės 1/32 finalo rungtynes. Mūsiškių varžovai buvo FK "Kelmės" futbolininkai. Kaišiadoriškiai galingai pradėjo susitikimą ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 2:0. Tačiau kelmiškiai parodė tvirtą charakterį ir antrojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino - 2:2. Vis dėlto "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo svarbią pergalę - 3:2!