Fc Baltai

Naujienos

2019-04-10

ĮVEIKĘ "VDA" SPAUDIMĄ, PAPILDOMOSE RUNGTYNĖSE KAUSIMĖS DĖL AUKSO

Balandžio 9-osios vakarą "Kaišiadorys-Baltai" praleido Vilniuje, ant Vilnelės kranto, šalia Šv. Onos bažnyčios... Tačiau ne kultūrinių renginių ar turistinio maršruto vedini kaišiadoriečiai atvyko į Vilnių. Tikslas buvo vienas vienintelis - Futsal I lygos pirmenybių paskutinio turo rungtynėse įveikti VDA komandą ir iškovoti teisę žaisti papildomą susitikimą dėl aukso medalių.
Visos lemiamos rungtynės būna sunkios. Ne išimtis ir šis kartas. "Kaišiadorys-Baltai" didesnę laiko dalį kontroliavo žaidimą, bet apčiuopiamo rezultato pasiekti ilgai nepavyko. Mažų matmenų sporto salėje nelengva buvo rasti spragų šeimininkų gynyboje, o kiekvienas "pražiopsotas" varžovų smūgis tapdavo pavojumi. VDA rėmėsi labiau patyrusiais žaidėjais, kurie savo darbą tikrai išmano.
Kaišiadoriškių gretose šįkart žibėjo Aurimas Pukevičius. Jis ne tik pelnė tris gražius įvarčius, bet ir patikimai gynėsi, tiksliais perdavimais kūrė progas komandos draugams. Mūsiškiai iškovojo svarbią pergalę rezultatu 7:4. Tokiu būdu "Kaišiadorys-Baltai" ir "VGTU-Inžinerija" surinko po 29 taškus ir dalinasi 1-2 vietomis. Pagal įvarčių skirtumą ar tarpusavio rungtynes pirmautų kaišiadoriškiai, bet dabar tai nieko nereiškia, nes nuostatai byloja, kad dėl čempionų vardo teks žaisti papildomas rungtynes. Jų vieta ir laikas paaiškės netrukus...