Fc Baltai

Naujienos

2019-03-30

FINALAS ATSUKO NUGARĄ...

Kovo 29 dienos vakarą gausus būrys kaišiadoriečių laiką leido Vilniuje. "Kaišiadorys-Baltai" VRFS Futsal taurės finale susitiko su Vilniaus VDU-ŠA komanda.
Jau prieš rungtynes treneris Romas Jankauskas kalbėjo apie "įvarčio kainą". Buvo aišku, kad su šiuo varžovu ir ypač finale rezultatyvumas bus mažas...
Pirmosiomis minutėmis aktyvesni buvo Kaišiadorių futbolininkai. Deja, pranašumas įvarčiu nevirto. Vėliau žaidimas išsilygino. Komandos kartkartėmis apsikeisdavo pavojingesniais smūgiais.
22-oji minutė buvo lemiama... Vilniečiai surengė greitą ataką ir po stipraus perdavimo iš "nulinio kampo" prie tolimojo virpsto kilo sumaištis. Greičiausias buvo varžovas E.Budreckas, iš arti nukreipęs kamuolį į vartų tinklą - 0:1.
Po kelių minučių Saulius Jankauskas tolimu smūgiu sudrebino skersinį. Puikią galimybę pelnyti įvartį turėjo ir Aurimas Pukevičius. Tačiau išlyginamojo įvarčio nepelnėme.
Antrojo kėlinio pradžioje kaišiadoriškiai ir vėl buvo arti įvarčio. Vėliau puikių galimybių turėjo vilniečiai. Varžovai tiesiog nuostabiai gynėsi. Rungtynėms artėjant į pabaigą, kaišiadoriškiai ėmė skubėti. Galiausiai susitikimas pasibaigė minimalia VDU-ŠA pergale. Vilniaus komanda džiugiai kėlė į viršų taurę. Kaišiadorių futbolininkams, deja, ir šiemet teko pralaimėti finale...