Fc Baltai

Naujienos

2019-02-27

SU "SPARTAKU" NUOBODU NEBŪNA...

Vasario 26-ąją "Kaišiadorys-Baltai" namų rungtynėse susitiko su Vilniaus "Spartaku". Akistata su Futsal I lygos senbuviais žadėjo būti įdomi ir intriguojanti.
Svečiai žaidė sau įprastą kambinacinį futbolą. Tai jiems pavyksta išties puikiai. Šįkart jautėsi ir geras vilniečių fizinis parengtumas. Rungtynės prasidėjo audringai. Jau 1-ąją minutę "Spartaką" į priekį išvedė atakų lyderis D.Raksa - 0:1. Tačiau vos po minutės Ignas Špakauskas rezultatą išlygino - 1:1.
Pavojingų momentų ir įvarčių netrūko ir vėliau. Pirmąjį kėlinį "Kaišiadorys-Baltai" laimėjo 4:2. Antrajame abi komandos pelnė įvarčiu daugiau. Kaišiadoriškiai laimėjo rezultatu 9:5. Mūsiškius verta pagirti už tvirtą charakterį. Vos varžovams priartėjus, "Kaišiadorys-Baltai" gretose vis atsirasdavo atkaklumą, ryžtą, šaltakraujiškumą parodžiusių žaidėjų. Tiksliau ir greičiau žaidę kaišiadoriškiai nusipelnė pergalės.
Jau penktadienį, kovo 1 dieną, 19:30 val. KTVM sporto salėje susitiks tos pačios dvi komandos. Tik dabar tai bus Vilniaus futsal taurės pusfinalio rungtynės.
Įvarčiai: Egidijus Žagaras - 1, Saulius Jankauskas - 2, Aurimas Pukevičius - 1, Ignas Špakauskas - 2, Lukas Tatarūnas - 2, Eligijus Lipskis - 1.