Fc Baltai

Naujienos

2019-02-02

"KAIŠIADORYS-BALTAI" TĘSIA KOVĄ DĖL MEDALIŲ

Futsal I lygos 8 turo rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" namuose susitiko su Vilniaus VDA ekipa. Mūsiškiai turėjo 13 taškų, o vilniečiai - 11.
Pradžioje abi komandos gynėsi užtikrintai. Susirinkusiems žiūrovams pirmojo įvarčio teko palaukti. 11 minutę kaišiadoriškius į priekį išvedė Lukas Tatarūnas - 1:0. Aikštės šeimininkai pamažu įgijo apčiuopiamą persvarą. Tačiau VDA atsakė dviem puikiais tolimais smūgiais - 4:2.
Šįkart "Kaišiadorys-Baltai" sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį. Raudonai balti žaidė vikrų, skirtingo tipo atakomis grįstą futbolą. Svečiai prie to nespėjo prisitaikyti ir mūsiškiai mušė vieną įvartį po kito. Galiausiai buvo iškovota graži pergalė rezultatu 11:3.
4 įvarčius pelnė Ignas Špakauskas, 3 taiklūs smūgiai Luko Tatarūno sąskaitoje, dukart pasižymėjo Mindaugas Žigutis, po įvartį įmušė Tautvydas Valkavičius ir Aivaras Grabliauskas.