Fc Baltai

Naujienos

2019-01-17

KETVIRTFINALIS - SU BAUDINIŲ SERIJA

Vilniaus Futsal taurės ketvirtfinalį "Kaišiadorys-Baltai" žaidė Vilniuje. Prieš "VGTU-Inžinerijos" komandą. Išvakarėse kaišiadoriškiai rungtyniavo I lygos lyderių mače su "Vilniaus kolegija", todėl kilo abejonių dėl nuovargio, fizinės būklės.
Susitikimo pradžia ir vėl priklausė kaišiadoriškiams. 7 min. stipriu smūgiu įvartį pelnė Tautvydas Valkavičius, o 10 min. po neįtikėtino Aurimo Pukevičiaus reido su kamuoliu pasižymėjo Lukas Tatarūnas - 2:0.
Vis dėlto aikštelės šeimininkai rado spragų varžovų gynyboje - 2:2. Kėlinio pabaigoje Lukas Tatarūnas vėl išvedė komandą į priekį - 3:2.
Antrajame kėlinyje persvarą padidino Gvidas Juška ir Tautvydas Valkavičius. Tačiau paskutinėmis minutėmis "VGTU-Inžinerija" rizikavo, vartininką pakeisdami aikštės žaidėju. Sykį už tai kaišiadoriškiai juos nubaudė - įmušė Ignas Špakauskas. Visgi daugiau naudos išpešė vilniečiai. Išlyginamąjį įvartį varžovai pelnė paskutinėmis sekundėmis - 6:6.
Teko žaisti 5 min. pratęsimą. Tačiau jo metu rezultatas išliko nepakitęs ir komandos išsirikiavo mušti 6 m. baudinių seriją. Atlikus po tris smūgius - vėl lygu...
Iš mūsiškių taiklūs buvo Tautvydas Valkavičius, Marijus Pukevičius, Mindaugas Žigutis... Galiausiai dar vieną baudinį atrėmė Egidijus Žagaras ir "Kaišiadorys-Baltai" po dramatiškos kovos šventė pergalę. Kaišiadoriškiai pateko į Vilniaus Futsal taurės pusfinalį.