Fc Baltai

Naujienos

2018-12-18

KAIŠIADORYSE - "ANTAUSIS" LYDERIAMS

Futsal I lygos 5-ojo turo rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" savo aikštelėje susitiko su pirmenybėse pirmaujančia ekipa - Vilniaus "VGTU-Inžinerija".
Vilniečiai anksčiau pradėjo apšilimą. Buvo matomas rimtas nusiteikimas. Kaišiadoriškiai atsakė dar didesne drausme ir žaidybiniu susiklausymu. 6-ąją minutę "Kaišiadorys-Baltai" išsiveržė į priekį po taiklaus Luko Tatarūno smūgio. Lukas šiandien ne sykį sužaidė tiesiog įspūdingai. Ypatingai vikrios kojos varė į neviltį vilniečių gynėjus, o "aikštės matymas" taip pat buvo pavyzdinis.
15 min. Mindaugas Žigutis skirtumą padidino iki 2:0. Ir vėl užtikrintai susitvarkydamas gynyboje, prieš "VGTU-Inžineriją" Mindaugas buvo itin pavojingas ir atakuodamas. Jo spurtai į laisvas erdves laiku sulaukdavo perdavimų. Asistuojant tiksliai žaidė Gvidas Juška ir Aurimas Pukevičius.
Po pertraukos svečiai pamėgino spausti kaišiadoriškius. Tačiau "Kaišiadorys-Baltai" šiek tiek pakeitė žaidimo braižą ir tai davė vaisių. Vilniečiams vėl teko sukti galvas ieškant priešnuodžių. 39 min. A.Pukevičius taikliai užbaigė gražią kelių perdavimų ataką - 3:0. Vos po trijų minučių M.Žigutis dukart vieno "reiso" su kamuoliu metu sužaidė nestandartiškai ir pelnė įspūdingą įvartį - 4:0.
48 min. L.Tatarūnas vienu lietimu sukdamasis pasiuntė per visą aikštelę atskriejusį kamuolį į vartus - 5:0. Verta paminėti, kad svečiai rankų nenuleido ir kovojo iki galo, demonstruodami lyderių vertą žaidimą. Todėl kaišiadoriškių koncentracija iki paskutinio teisėjo švilpuko nusipelno didelių aplodismentų.
Dar vienas nuostabias rungtynes sužaidė vartininkas Egidijus Žagaras. Išties aukštą lygį Egidijus demonstravo visuose žaidimo komponentuose - reaguodamas į smūgius, laiku išbėgdamas iš vartų, tiksliai perduodamas kamuolį tiek kojomis, tiek rankomis...
Puiki pergalė. Svarbūs trys taškai. Tačiau futbole kažką gali pasiekti tik žaisdamas vienas geras rungtynes po kitų. Tad - pirmyn į naujas kovas!