Fc Baltai

Naujienos

2018-06-19

NESĖKMINGOS RUNGTYNĖS UKMERGĖJE

Po 8 turų III lygoje "Kaišiadorys-Baltai" turėjo 7 taškus, Ukmergės "Spartakas" - 5 taškus. Tad susitiko turnyrinės lentelės kaimynai. Deja, rungtynės Ukmergėje kaišiadoriškiams susiklostė nesėkmingai.
Pirmajame kėlinyje vyko atkakli, lygi kova. Abiejų ekipų žaidimas gynyboje buvo pranašesnis nei atakų organizavimas. Iki pertraukos įvarčių nebuvo pelnyta.
Vis dėlto antrajame kėlinyje "Spartakas" žaidė aktyviau. Tuo tarpu mūsiškius išmušė iš vėžių nesėkminga kėlinio pradžia - 49 minutę greitos atakos metu praleistas įvartis. "Kaišiadorys-Baltai" puolime ir toliau žaidė vangiai. Dažniausiai kaišiadoriškiai smūgiuodavo iš už baudos aikštelės ribų. Antrojo kėlinio viduryje dvi ukmergiškių atakos pasibaigė dviem skaudžiais smūgiais svečiams. Įvarčiu ir Kaišiadorių ekipos vartininko Egidijaus Žagaro pašalinimu iš aikštės už pražangą.
Patirtas pralaimėjimas rezultatu 0:2. Birželio 22-ąją 19:30 val. Žiežmarių stadione "Kaišiadorys-Baltai" susitiks su Elektrėnų "Versme".