Fc Baltai

Naujienos

2018-05-22

VILNIUJE IŠKOVOTA SUNKI PERGALĖ

"Kaišiadorys-Baltai" komandai III lygos pirmenybėse įsivažiuoti sekasi sunkokai. Kaskart raudonai balti rungtyniauja jausdami kelių pagrindinės sudėties žaidėjų stygių. Šįsyk prie netekčių prisidėjo itin retai pasitaikantis trūkumas - žaisti negalėjo pagrindinis komandos vartininkas ir kapitonas Egidijus Žagaras. Tad rimtas išmėginimas vartuose teko Rimgaudui Kurčiauskui.
Užbėgant įvykiams už akių, galima pasakyti, kad Rimgaudas su užduotimi Vilniuje susitvarkė pagirtinai. Rungtyniavo patikimai ir įvarčių prieš "Salininkus" nepraleido. Prie "sausų" vartų ženkliai prisidėjo dvikovas laimėdavę ir komandos draugus pasaugoti spėdavę vidurio gynėjai Mindaugas Žigutis ir Linas Naujanis.
Aikštės viduryje nepailstantys buvo Lukas Tatarūnas ir Egidijus Brazinskas. Tuo tarpu puolime kaišiadoriškiams ir vėl trūko taiklių smūgių. Gvidas Juška turėjo bent tris realias galimybes pelnyti įvartį. Su gynėjais "susitvarkyti" lyg ir pavykdavo, tačiau vartininkas vis likdavo nenuginkluotas. 
"Salininkai" stengėsi žaisti aktyviai, tačiau jų atakos mūsiškiams buvo gan nuspėjamos. Pirmajame kėlinyje daugumą jų varžovai organizavo kairiuoju kraštu, o po pertraukos kliovėsi tolimais smūgiais.
Baigiantis rungtynėms pagaliau savo svarų žodį tarė po traumos pamažu sveikstantis Aivaras Klinkevičius. Vikrų ir "landų" mūsų puolėją varžovai pargriovė baudos aikštelėje. 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Egidijus Brazinskas - 1:0.
Po 5 sužaistų rungtynių kaišiadoriškiai turi 6 iškovotus taškus.