Fc Baltai

Naujienos

2018-05-09

TAURIŲ VARŽYBOS BAIGĖSI

Taurių varžybos ypatingos tuo, kad jose dalyvauja daugybė komandų iš įvairių lygų. Tad bet kuri ekipa turi galimybę keliauti iki pat finalo...
Šio sezono "Kaišiadorys-Baltai" žygis taurių varžybose didžiajame futbole buvo trumpas. LFF taurės pirmajame etape kaišiadoriškiai susitiko su Šiaulių "Saulininko" komanda. Mūsiškiai rungtynių pradžioje turėjo tris šimtaprocentes progas pelnyti įvartį, bet nė vienos iš jų neišnaudojo. Varžovai už tai nubaudė taikliu smūgiu galva - 0:1. Vėliau "Kaišiadorys-Baltai" turėjo teritorinę persvarą, sukūrė keletą progų prie varžovų vartų. Deja, visa tai ir net visų žaidėjų šturmas paskutinėmis minutėmis išlyginamojo įvarčio neatnešė.
SFL taurės varžybose "Kaišiadorys-Baltai" susitiko su Vilniaus "Medžių" ekipa. Po gražios, atkaklios kovos pirmajame kėlinyje, žiūrovai ėmė svarstyti apie artėjančią baudinių seriją. Tačiau tokiems lūkesčiams nebuvo lemta išsipildyti. Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai puikiu smūgiu į tolimą viršutinį vartų kampą išsiveržė į priekį. Kaišiadoriškiai, sutelkę paskutines jėgas, pamėgino rezultatą išlyginti. Vis dėlto atakos nedavė vaisių. Svečiai vienos iš kontratakų metu pelnė antrąjį įvartį - 0:2.