Naujienos

2018-04-30

PO ĮSPŪDINGO I.ŠPAKAUSKO ŽAIDIMO - PERGALĖ

III lygos antrame ture "Kaišiadorys-Baltai" viešėjo Vilniuje, kur tame pačiame "Fanų" stadione susitiko su vietos TEC komanda.
Kaišiadoriškiai aktyviai pradėjo rungtynes. Žaidėjai drausmingai atliko trenerio Romo Jankausko nurodymus. Mūsiškiai greitai perimdavo kamuolį iš varžovų, ilgiau jį kontroliavo ir ieškojo spragų vilniečių gynyboje. Žinoma, saulėtą ir šiltą dieną toks aktyvumas kėlinio viduryje jau davė apie save žinoti - tempas sulėtėjo.
Po kampinio ryžtingai sužaidęs Saulius Jankauskas smūgiu galva išvedė komandą į priekį - 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje TEC perėmė iniciatyvą ir sukūrė kelias pavojingas progas.
Antrajame kėlinyje varžovai metė visas pastangas rezultato išlyginimui. Tačiau "apnuoginta" vilniečių gynyba netruko pasinaudoti veržliai žaidę "Kaišiadorys-Baltai" ekipos atakuojantys žaidėjai. Aikštės viduryje puikias rungtynes sužaidė Lukas Tatarūnas ir Egidijus Brazinskas. Na, o atakų smaigalyje sužibėjo "pabandymui" šioje pozicijoje paskirtas Ignas Špakauskas. Ką tik po traumos atsigavęs aukštas ir vikrus žaidėjas, daugiausiai rungtyniaujantis krašto gynėju arba saugu, šįkart žaidė puolime. Negalint rungtyniauti mūsų pagrindiniams puolėjams, treneris ieškojo sprendimo...
I.Špakauskas vieną po kito įmušė tris įvarčius! Ir visus juos pelnė atskleisdamas skirtingas puolėjui reikalingas savybes. Greitį ir akcentuotą smūgį. Spurtą suskumbant prie atšokusio kamuolio. Skerso perdavimo "uždarymą".
"Kaišiadorys-Baltai" laimėjo rungtynes rezultatu 4:1.