Fc Baltai

Naujienos

2018-04-23

III LYGOS STARTAS ĮVYKO VILNIUJE

"Kaišiadorys-Baltai" 2017 metais SFL A divizione užėmė antrąją vietą ir iškovojo teisę 2018 metais žaisti III lygoje.
Kaišiadoriškių debiutas aukštesnėje lygoje balandžio 21 dieną įvyko Vilniuje. Mūsiškiai susitiko su FK "Medžiai", kurių gretose rungtyniauja ir Aivaras Grabliauskas, puikiai pasirodęs "Kaišiadorys-Baltai" komandoje šiame futsal sezone.
Susitikimą kiek aktyviau pradėjo lygos senbuviai "Medžiai". Vėliau žaidimas išsilygino. Pirmąjį kėlinį kaišiadoriškiams buvo sudėtinga organizuoti savo atakas ir dėl stipraus priešpriešinio vėjo.
23 minutę mūsiškiai pernelyg lengvai leido varžovams priartėti prie savų vartų. Vilniečiai buvo taiklūs - 0:1. Vėliau ekipos apsikeitė keliomis aštriomis atakomis.
Antrajame kėlinyje "Kaišiadorys-Baltai" suaktyvino pastangas puolime. Ir jau 54 minutę tai davė vaisių - po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos ryžtingai baudos aikštelėje sužaidė veržlusis Ernestas Šadurskas, nukreipęs kamuolį į tinklą - 1:1.
Žaidimas išsilygino ir rungtynių pabaiga galėjo pakrypti bet kuria linkme. Deja, 74 minutę varžovai surengė tikslų išpuolį - 1:2. Mūsiškiai per likusį laiką pamėgino išlyginti rezultatą, bet pastangos sėkmės neatnešė.