Fc Baltai

Naujienos

2018-03-31

"KAIŠIADORYS-BALTAI" KOVĖSI LFF FUTSAL TAURĖS FINALE

Kovo 31-ąją Kėdainių arenoje įvyko LFF Futsal taurės finalo rungtynės. Jose susitiko "Kaišiadorys-Baltai" ir Kauno "Vytis". Kaišiadoriškiai šiame sezone pasirodė puikiai ir tapo Futsal I lygos čempionais. Tuo tarpu kauniečiai antrus metus iš eilės triumfavo aukščiausioje A lygoje.
Kėdainių arenos tribūnose "Kaišiadorys-Baltai" turėjo nuostabų palaikymą. Už raudonai baltus sirgti žmonės atvyko ne tik iš Kaišiadorių rajono, bet ir Šiaulių, Panevėžio, kitų Lietuvos miestų. Ne vienas net iš užsienio į Tėvynę grįžo tam, kad pamatytų finale žaidžiančius Kaišiadorių Baltus! Tad vėliavos ir skanduotės mūsiškiams suteikė papildomų jėgų ir motyvacijos.
Aikštelėje virė dinamiškas, kūrybingas futbolas. Su tokio lygio varžovais kaišiadoriškiai dar nežaidė ir prisitaikyti prie didžiulio tempo buvo sudėtinga. Vis dėlto ir mūsiškių atakos buvo pavojingos.
"Vyčio" gretose dominavo brazilai. 7 min. varžovai išsiveržė į priekį po galingo Ericson Kleber smūgio - 0:1. Vos po dviejų minučių įspūdingu "šūviu" atsakė mūsiškis Gvidas Juška - 1:1.
Judrūs, vikrūs ir techniški Kauno klubo brazilai be perstojo ieškojo spragų Kaišiadorių ekipos gynyboje. Pasižymėjo E.Kleber, Afranio, T.Brandao. "Kaišiadorys-Baltai" atsakė gražiu Mindaugo Žigučio įvarčiu - 2:4.
Po petraukos raudonai balti pamėgino švelninti skirtumą. Po Luko Tatarūno smūgio kamuolys sudrebino virpstą. "Vyčio" gretose Afranio ir J.Zagurskas buvo taiklesni - 2:6. Tačiau kaišiadoriečiai rankų nenuleido. Standartinėje padėtyje Aurimas Pukevičius kiek netikėtai užklupo varžovų vartininką preciziškai tiksliu smūgiu - 3:6.
Rungtynės artėjo link pabaigos. Mūsiškiai ėmė rizikuoti. Vartininkas Egidijus Žagaras vis dažniau jungėsi į atakas. Vis dėlto Lietuvos čempionų gynyba buvo sunkiai įkandama. O patys kauniečiai už klaidas baudė skaudžiai. Kartą "Vytis" įvartį pelnė smūgiu per visą aikštelę į tuščius, vartininko paliktus, vartus. Kauniečių gretose dar pasižymėjo G.Delmiro ir K.Ferreira. "Kaišiadorys-Baltai" atsakė Sauliaus Jankausko įvarčiu.
Finalo susitikimas baigėsi rezultatu 4:9. Po rungtynių žaidėjai nuoširdžiai dėkojo gausiai susirinkusiems ir karštai palaikiusiems sirgaliams. Tokia vienybė, skanduotės "Baltai, Baltai" paliko įspūdį ir Kauno "Vyčio" žaidėjams, kurie išreiškė susižavėjimą Kaišiadorių futbolo fanais.
"Kaišiadorys-Baltai" buvo apdovanoti LFF Futsal taurės finalo dalyvių medaliais ir taure. Kaišiadoriškiai džiaugėsi puikiai suorganizuota futbolo švente. Visą dieną su komanda praleido ir Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius bei Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.
Nuotrauka - lff.lt
Mūsų fotografės Astos Sabonytės-Jankauskienės fotoreportažo iš finalo laukite artimiausiu metu.