Fc Baltai

Naujienos

2018-02-26

IŠKOVOTI TRYS SVARBŪS TAŠKAI

Vasario 26-ąją "Kaišiadorys-Baltai" žaidė dar vienas didžiulės svarbos rungtynes. Vilniuje mūsiškiai susitiko su "LEU-Šviesa" komanda.
Kaišiadoriškiai pirmosiomis minutėmis žaidė pranašiau. Vėliau aikštelės šeimininkai pabandė primesti savo sąlygas. Vyko lygi, bekompromisė kova. Joje viską lemia klaidos arba smulkios detalės. Vieną tokią "plonybę" "Kaišiadorys-Baltai" pavertė įvarčiu. Vartininkas Egidijus Žagaras, neutralizavęs pavojų prie savo vartų, puikiai perdavė kamuolį per visą aikštelę Aivarui Grabliauskui. Raudonai baltų puolėjas laimėjo oro dvikovą ir galva pasiuntė kamuolį į vartus - 1:0.
Sportiški, fiziškai pajėgūs "studentai" spaudimo nemažino ir kėlinio pabaigoje privertė kaišiadoriškius suklysti - 1:1. Vis dėlto "Kaišiadorys-Baltai" likusį laiką sužaidė brandžiai, o Gvidas Juška paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis kone stebuklingai pelnė įvartį - 2:1.
"LEU-Šviesa" antrąjį kėlinį pradėjo energingai. Apmaudžioje situacijoje rezultatas buvo išlygintas - 2:2. Tačiau kaišiadoriškiai žaidimui ir teigiamam rezultatui buvo pasiryžę atiduoti visas jėgas. Atkaklumas buvo vainukuotas sėkme ir šį sykį. Saulius Jankauskas perėmė kamuolį, spurtavo ir nuginklavo varžovų vartininką - 3:2.
Kovingi kaišiadoriškiai nusipelnė dar vienos pergalės! "Kaišiadorys-Baltai" išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Iki Futsal I lygos pirmenybių pabaigos mūsiškiams lieka trejos rungtynės.