Fc Baltai

Naujienos

2018-02-16

"KAIŠIADORYS-BALTAI" PATEKO Į LFF FUTSAL TAURĖS PUSFINALĮ

LFF Futsal Taurės ketvirtfinalyje burtai lėmė, kad "Kaišiadorys-Baltai" turi vykti į tolimą išvyką. Šiaulių Universiteto sporto salėje kaišiadoriškiai susitiko su Saulės miesto "Frilux-Bėgiai" komanda.
"Kaišiadorys-Baltai" ekipą palaikė ir būrys šiauliečių!
Rungtynes tiek šeimininkai, tiek ir svečiai pradėjo atsargiai, žvalgydamiesi. Juk varžovai beveik nepažįstami... Įpusėjus kėliniui, kaišiadoriškiai žaidė aktyviau, susikūrė kelias geras progas pelnyti įvartį. Deja, galimybės liko neišnaudotos. Tuomet sukruto "Frilux-Bėgiai" futbolininkai. Dvi greitos, tikslios šiauliečių atakos virto įvarčiais - 0:2.
Iki pertraukos liko kelios minutės. Iniciatyvos ėmėsi dviejų Aivarų duetas. A.Klinkevičius tarsi vėjas prasiveržė prie varžovų vartų ir atliko stiprų perdavimą. A.Grabliauskas laiku spurtavo ir sugebėjo nukreipti kamuolį į tinklą - 1:2.
Antrąjį kėlinį "Kaišiadorys-Baltai" pradėjo aktyviai, energingai. Ir tai netrukus davė vaisių. Saulius Jankauskas ties aikštelės viduriu perėmė kamuolį ir, prasiveržęs prie varžovų vartų, atliko taiklų smūgį į apatinį kampą - 2:2.
Kaišiadoriškiai spaudė šiauliškius. Netrukus ryžtingai sužaidė Eligijus Lipskis. Stiprus smūgis nuginklavo šeimininkų vartininką - 3:2!
Po to mūsiškiai turėjo dar keletą puikių progų. Deja, padidinti skirtumo nepavyko. Todėl laukė itin sudėtinga ir nervinga rungtynių pabaiga. Jos metu "Frilux-Bėgiai" vartininką pakeitė aikštės žaidėju. Kaišiadoriškiams teko kaip reikiant paplušėti gynyboje. Pasiaukojančiai žaidė Mindaugas Žigutis. Vartininkas Egidijus Žagaras išgelbėjo paskutinę minutę - atrėmė 10 metrų baudinį.
Po ilgai laukto finalinio teisėjo švilpuko, "Kaišiadorys-Baltai" džiaugėsi neeiline pergale. Mūsiškiai pateko į LFF Futsal Taurės pusfinalį!
Svarūs laimėjimai retai pasiekiami be aukų. Kaišiadoriškių gretose, deja, sunkią traumą patyrė Aivaras Klinkevičius. Tiksliau apie tai sužinosime artimiausiomis dienomis.