Fc Baltai

Naujienos

2018-02-08

"KAIŠIADORIŲ-BALTŲ" REVANŠAS PRIEŠ "VGTU-INŽINERIJĄ"

Šio Futsal sezono prasčiausias rungtynes "Kaišiadorys-Baltai" buvo sužaidę lapkričio 22 dieną, kuomet Vilniuje skaudžiai pralaimėjo nepriekaištingai žaidusiai "VGTU-Inžinerijai" rezultatu 1:10. Todėl noro revanšuotis prieš vienus iš pirmenybių lyderių tikrai buvo. Tam ragino ir gausiai susirinkę žiūrovai.
Vis dėlto pirmosios minutės nieko gero nežadėjo... 13 sekundę mūsiškiai praleido įvartį - 0:1. 7 min. varžovai šaltą dušą atsuko dar smarkiau - 0:2. Ne vienam sukirbėjo mintis, kad puikiai žaidžiančiai Vilniaus ekipai bus pralaimėta...
Tačiau Kaišiadorių komandą pažadino vartininko-kapitono Egidijaus Žagaro įvartis - 1:2. "Kaišiadorys-Baltai" buvo kupini ryžto įrodyti, kad gali žaisti prieš "VGTU-Inžineriją". Per 15 minučių, kurias raudonai balti sužaidė itin aukštu tempu ir puikiai išnaudodami savo stipriąsias puses, pelnė 7 įvarčius be atsako - 7:2. Pirmojo ketverto puolėjai buvo verti pasigėrėjimo. Lukas Tatarūnas įmušė du įvarčius, o Gvidas Juška pasižymėjo trimis.
Po pertraukos Tautvydas Valkavičius atliko įspūdingą tolimą smūgį - 8:2. Atrodė, kad svečiai palūš... Tačiau net ir tokioje sunkioje padėtyje "inžinieriai" demonstravo kokybišką futbolą ir neleido šeimininkams atsipalaiduoti. Tašką šiose rungtynėse Aivaras Klinkevičius padėjo 59 minutę - 10:6.