Fc Baltai

Naujienos

2018-01-13

"KAIŠIADORYS-BALTAI" ĮVEIKĖ FUTSAL I LYGOS LYDERIUS

Futsal I lygos pirmenybių 8 ture "Kaišiadorys-Baltai" savo aikštelėje priėmė varžybų lyderius - "Širvintų" futbolininkus.
Pirmasis kėlinys išsiskyrė ypatingu dėmesiu detalėms. Ir šeimininkai, ir svečiai buvo susikaupę, atidūs, neleido sau nė sekundėlei prarasti koncentracijos. Todėl ir rezultatas iki pertraukos buvo gan neįprastas salės futbolui - 0:0.
Antrajame kėlinyje noras įmušti įvartį žaidimą išjudino iš pagrindų. Pirmieji sukruto širvintiškiai. Tačiau "Kaišiadorys-Baltai", vedini kapitono vartininko Egidijaus Žagaro, gynėsi pagirtinai. Tokiu būdu varžovų gynyboje atsirado spragos. Pirmasis tai pastebėjo ir išnaudojo Gvidas Juška, išvedęs komandą į priekį - 1:0.
Vos po dviejų minučių E.Žagaras atliko idealų perdavimą per visą aikštelę Aivarui Grabliauskui, kuris vikriai apsisuko ir taikliai smūgiavo - 2:0. Išnaudodami emocinį pakylėjimą (žiūrovai puikiai palaikė "Kaišiadorys-Baltai" futbolininkus), mūsiškiai surengė greitą ataką ir netrukus Lukas Tatarūnas padidino skirtumą - 3:0.
55 minutę Aurimas Pukevičius pademonstravo puikią kamuolio valdymo techniką - 4:0. L.Tatarūnas puikiai žaidė greitą kombinacinį futbolą ir pasižymėjo dar sykį - 5:0. Viskas, ką sugebėjo priešpastatyti "Širvintų" žaidėjai - paguodos įvartis likus žaisti vieną minutę - 5:1.
"Kaišiadorys-Baltai" pelnytai nugalėjo pirmenybių lyderius. Svečiai pademonstravo solidų futbolą, bet kaišiadoriškiai tinkamai išnaudojo savo stipriąsias puses, keitė žaidimo braižą susitikimo metu ir visa komanda buvo verta gausių plojimų!