Fc Baltai

Naujienos

2017-12-02

GREITOSE RUNGTYNĖSE - GRAŽI PERGALĖ

Futsal I lygos 3-ojo turo rungtynes "Kaišiadorys-Baltai" žaidė namuose. Į svečius atvyko "Kupiškio" komanda, kurioje rungtyniavo vienas lietuvis, o visi kiti futbolininkai - Ukrainos žaidėjai.
Kaišiadoriškiai susitikimą pradėjo greitu, aktyviu futbolu. Aurimas Pukevičius jau 2-ąją minutę išvedė "Kaišiadorys-Baltai" komandą į priekį - 1:0. Mūsiškiai aktyviai spaudė varžovus. Iš esmės visos atakos buvo žaibiškos. Lėtų, pozicinių bandymų pirmame kėlinyje beveik nepasitaikė. Kaišiadoriškiai dominavo ir iki pertraukos sukaupė trijų įvarčių persvarą - 5:2.
Beje, taip aktyviai ir kibiai ginantis, buvo "surinktos" šešios pražangos. Tad svečiai vieną įvartį pelnė smūgiuodami baudinį.
Antrame kėlinyje "Kupiškis" rizikavo. Į vartus stojo aikštės žaidėjas ir svečiai puldavo penkiese. Viena tokia jų ataka baigėsi taikliu smūgiu. Tačiau raudonai baltų vartininkas Egidijus Žagaras šiose rungtynėse žaidė puikiai. Buvo atidus, koncentruotas, vikrus, šauniai "perskaitydavo" varžovų sumanymus.
"Kaišiadorys-Baltai" šventė nelengvą, bet išties gražią pergalę rezultatu 6:4.