Fc Baltai

Naujienos

2017-11-09

TAURĖS AŠTUNTFINALYJE - GRAŽIOS LYGIOSIOS

VRFS Futsal taurės varžybų aštuntfinalyje "Kaišiadorys-Baltai" namuose, KTVM sporto salėje, susitiko su "Vilniaus Kolegijos" komanda.
Kaišiadoriškiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. Prie ekipos prisijungęs Aivaras Grabliauskas su trenksmu išsiveržė atakuoti varžovų vartų ir jau 3 min. išvedė mūsiškius į priekį - 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje tikrą futbolo šedevrą sukūrė Aurimas Pukevičius - įspūdingais veiksmais suklaidinęs kelis varžovus, galiausiai lengvu judesiu "perkėlė" kamuolį per vartininką. Salėje susirinkę žiūrovai griausmingai plojo pakilę iš savo vietų...
Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai. 28 min. kaišiadoriškiai įsimušė į savus vartus, o 39 min. po sumaišties baudos aikštelėje vilniečiai rezultatą išlygino - 2:2.
49 min. pamatėme dar vieną nuostabų A.Pukevičiaus įvartį. Tačiau šįkart Aurimas "sublizgėjo" ne po individualių veiksmų, o reto grožio atakos ir kelių tikslių, greitų perdavimų su Luku Tatarūnu - 3:2.
Deja, šįsyk kaišiadoriškiams nebuvo lemta laimėti - apmaudų įvartį praleidome tiesiog paskutinėmis sekundėmis - 3:3. Lygiosios - aštuntfinalio laimėtojas spręsis atsakomojoje dvikovoje Vilniuje.