Fc Baltai

Naujienos

2017-09-12

KLINKIO VAKARĖLIS VILNIUJE !!!

Rugsėjo 11-ąją Vilniaus "Fanų" stadione susitiko sostinės "Olimpija" ir "Kaišiadorys-Baltai". Neįprastai vėlyvu laiku (21:30 val.) prasidėjusios rungtynės virto išties įspūdingu reginiu...
"Olimpija" didžiąją rungtynių dalį žaidė kokybišką kombinacinį futbolą. "Kaišiadorys-Baltai" savo žaidimo stilių kaitaliojo. Kaišiadoriškiai kartais neskubėdami "ridendavo" kamuolį, o kartais varžovus užklubdavo žaibiškais išpuoliais. Taigi, pagiriamųjų žodžių nusipelnė daug futbolininkų.
Vis dėlto šiltą rugsėjo vakarą nutiko šis tas ypatingo, kas priverčia išksirti vieno žaidėjo vardą. "Kaišiadorys-Baltai" gretose žibėjo puolėjas Aivaras Klinkevičius.
Aivaras, arba tiesiog Klinkis, kaip kad futbolo pasaulyje daugelis įpratę vadinti pravarde, Vilniuje buvo tiesiog nesustabdomas. Pirmąjį įvartį po puikaus Luko Tatarūno perdavimo A.Klinkevičius įmušė jau 9-ąją minutę - 1:0. Vėliau aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Klinkis įmušė dukart! Puikiu baudos smūgiu "apsuko" žaidėjų gyvatvorę ir sykį pirmas praspruko tarp gynėjų ir vartininko - 3:1.
Antrajame kėlinyje ekipos apsukų nemažino. Nė nemanė ilsėtis ir Aivaras... Nors varžovai du kartus A.Klinkevičių pargriovė itin šiurkščiai, raudonai baltų atakų lyderis toliau mušė įvarčius. Šįkart tarp "firminių" Aivaro įvarčių, kai varžovus įveikia vikrumu ir puikia "įvarčio uosle", buvo ir visiškai kitokių. "Olimpijos" vartininkui laiku išbėgus iš vartų ir nutraukus greitą "Kaišiadorys-Baltai" ataką, kamuolys nuskriejo link aikštės vidurio. Tačiau Klinkis kamuolį perėmė, akimirksniu tinkamai įvertino situaciją ir stipriu tolimu smūgiu nuginklavo į vartus begrįžtantį vartininką.
Po stulbinančio Aivaro Klinkevičiaus pasirodymo, teisėjai užfiksavo itin retai pasitaikantį faktą - žaidėjas įmušė 6 įvarčius! Tuo pačiu A.Klinkevičius tapo rezultatyviausiu SFL Ergo A diviziono futbolininku (17 įv.).
"Kaišiadorys-Baltai" laimėjo rezultatu 6:2!